Lista Mailingowa Alexa Barszczewskiego

Cześć :-)

Od lat zamieszczam bezpłatnie wartościowe treści w różnych miejscach Internetu, które pomogły wielu ludziom w budowaniu ciekawego życia według ich własnych wyobrażeń. Wielu z Was sygnalizowało problemy ze śledzeniem mnie, bo ani subskrybcja na Facebook, ani na YouTube nie gwarantuje, że będziecie zawsze poinformowani o zamieszczeniu nowego materiału. To samo z bezpłatnymi spotkaniami, akcjami itp, które zamieszczam na FB 
Aby ominąć ten problem możesz teraz zapisać się na tę listę i od czasu do czasu otrzymywać newsletter zarówno z podsumowaniem tego co w międzyczasie opublikowałem, jak też z innymi informacjami o moich wystąpieniach, działaniach pro bono itp. W ten sposób już nigdy nie przeoczysz czegoś ważnego, co możesz wykorzystać w Twoim życiu.

Uwaga: Od niedawna, obok działalności zawodowej prowadzę dla chętnych bezpłatne interaktywne spotkania online w cyklu "Zapytaj Alexa o cokolwiek". To jest bardzo dobra okazja zadania mi różnych pytań, na które chętnie odpowiem, oraz przy okazji, poznania innych ciekawych ludzi. Zobacz https://mailchi.mp/b16dfe30be87/wana-nowo-w-korzystaniu-z-mojej-wiedzy

Zapraszam !

Oczywiście,  jak napisałem powyżej, Twój adres będzie tylko do mojej informacji i wykorzystania. RODO wymaga, abyś jednoznacznie zgodził/zgodziłą się na to w polu poniżej.
 
* Wskazuje wymagane pola

RODO wymaga, abyś przez kliknięcie poniżej jednoznacznie zgodził/zgodziła się na otrzymywanie ode mnie wiadomości emailem :-)

Email Marketing Powered by Mailchimp